Головна » Статті

        Будівництво та ремонт розпочинаються з проекту та добірки будматеріалів. Від правильного вибору будівельних матеріалів залежать багато речей: сума підсумкового кошторису, простота/складність роботи, необхідність найму людей додаткових будівельних спеціальностей, закупівлі спеціального обладнання, надійності конструкцій, довговічність використання тих чи інших елементів і конструкцій і багато чого іншого. Слід розуміти, що для клімату з великими річними коливаннями температури повітря, вологості, з переважанням мінусових температур три і більше місяців на рік підходять далеко не всі будматеріали. Статті на сайті КОВЕЛЬБЛОК допоможуть Вам самостійно розібратися в особливостях будівельних матеріалів, і ви зможете купити такі будівельні матеріали в Ковелі, які мають високі показники надійності, екологічності, рекомендовані для будівництва та ремонту дитячих і медичних установ, а також об'єктів, що вимагають додаткового захисту від вогню, вологи, словом для будь-яких побутових і виробничих потреб. Ковельблок допоможе вам зробити відповідальний вибір, ми пропонуємо будівельні матеріали в Ковелі, від відомих виробників. Всі матеріали пройшли сертифікацію згідно стандартам України, мають висновки про гігієнічні та пожежні відповідності нормам безпеки.

У компактному шестисмуговому буклеті розміром 100х210мм наведені порівняльні характеристики клінкерної і бетонної бруківки. Розкриті особливості кожного матеріалу, що впливають на основні експлуатаційні характеристики — міцність, зносостійкість, стійкість до дії агресивних середовищ і несприятливих атмосферних явищ.

Мої статті | Переглядів: 288 | Додав: VladImir | Дата: 11.04.2014

Одним з найпопулярніших і раціональних стінових матеріалів є на сьогоднішній день блоки з пінобетону. Унікальні теплозберігаючі характеристики, а також невисока ціна, дозволили піноблокам відвоювати левову частку будівельного ринку у колись популярних дерева та цегли. Вироби з цього матеріалу не схильні до гниття і володіють міцністю каменя, саме тому піноблоки являють собою практично нестаріючий і відповідно вічний матеріал. Використовуючи при будівництві будинку ці матеріали, Ви зможете економити до 30 % витрат на опалення, адже будівлі з пінобетону мають здатність акумулювати тепло, тому в більшості випадків не потрібна додаткова ізоляція в стінах і підлозі.

Мої статті | Переглядів: 220 | Додав: VladImir | Дата: 26.03.2014